Wynajem Lawety - ładowność 6 TON

Sprzęt przeznaczony do holowania, holowania specjalistycznego:

  • maszyn rolniczych, budowlanych, przemysłowych,
  • ciągników, mini koparek, przyczep, rozrzutników, busów, samochodów osobowych.


Parametry auta:

Samochód o DMC 13 T, ładowność lawety 6 ton,
Jest to platforma hydrauliczna, posiada wciągarkę.

Wynajem lawety do holowania specjalistycznego

Potrzebujesz przetransportować maszyny budowlane lub rolnicze? Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę wynajmu lawety. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem – laweta ma ładowność 6 ton, dlatego też doskonale sprawdzi się do holowania specjalistycznego ciężkiego sprzętu. Korzystając z naszej oferty, macie pewność, że laweta jest w pełni sprawna technicznie, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort pracy. Laweta posiada funkcjonalną wyciągarkę, dzięki której załadunek maszyn do transportu będzie łatwy i bezproblemowy.

Przygotowaliśmy atrakcyjne warunki wynajmu i korzystne ceny. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Wynajem Wywrotki IVECO + HDS Fassi 085

Wywrotka 3 strony

Sprzęt nadaje się do ciężkich prac budowlanych.

Dlaczego warto wynająć samochód HDS?

HDS, czyli Hydrauliczny Dźwig Samochodowy to pojazd, który świetnie sprawdza się podczas prac budowlanych. Wykorzystywany jest również do transportu materiałów budowlanych, a także ziemi lub gruzu. Umieszczenie dźwigu na samochodzie ciężarowym umożliwia jego szybkie przemieszczanie, co znacznie usprawnia przebieg prac i eliminuje problemy logistyczne. Samochód ciężarowy sprawdzi się także do transportu towarów o dużej masie i gabarytach. Dzięki Samochodowi HDS z łatwością przewieziesz nawet wielkogabarytowe towary, bez konieczności wynajmu dodatkowego dźwigu do załadunku i rozładunku.

Oferujemy możliwość wynajmu wywrotki Iveco wyposażonej w HDS Fassi 085. Samochód doskonale sprawdzi się podczas ciężkich prac budowlanych. Korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność, że wynajmowany sprzęt jest zawsze sprawny technicznie i nigdy Cię nie zawiedzie. Zapewniamy bezpieczny sprzęt, spełniający najwyższe wymagania. Oferujemy wynajem na korzystnych warunkach.