Wynajem podnośników koszowych Warszawa

Sprawne i nowoczesne – takie właśnie są nasze podnośniki koszowe, które chcemy zaoferować Państwu na wynajem w ramach naszych bogatych usług. Już wiele klientów skorzystało z naszej oferty i wracają do nas, zawsze wtedy gdy chcą szybciej i lepiej poradzić sobie z zadaniem na wysokości.

Wyróżnikiem naszej oferty jest to, iż na wynajem oddajemy do dyspozycji wyłącznie sprawdzone modele podnośników koszowych, które dzięki swoim zaawansowanym technologicznie właściwościom są w stanie poradzić sobie z niemal każdym zadaniem. Co więcej, można także zawsze liczyć na naszą fachową poradę, jeśli chodzi o wynajem podnośników koszowych dopasowanych do danych prac – co daje pewność, iż będzie można wykorzystać w pełni jego potencjał w kontekście zadania, do którego zostanie wykorzystany.

Wynajem podnośników koszowych – nasza flota

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem podnośników koszowych Liftstar? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogliśmy przygotować dla naszych klientów najlepszą ofertę wynajmu podnośników koszowych w Warszawie. Oto cechy jakie wyróżniają nas spośród konkurencji

 • najwyższa jakość podnośników koszowych w najbardziej przystępnych cenach
 • różnorodność modeli w celu idealnego dopasowania sprzętu do potrzeb klienta
 • uniwersalność zastosowania do bardzo różnych zadań – nie tylko w ramach branży budowlanej
Oferowane przez nas podnośniki koszowe naprawdę są niezawodną pomocą przy ogromnej liczbie różnorakich zadań i prac wysokościowych. Bez względu na to, czy chodzi o montaż oświetlenia zewnętrznego, mycie okien i elewacji czy też zawieszanie reklam na naprawdę dużych wysokościach – gwarantujemy, iż podnośniki koszowe odpowiednio dopasowane z naszego parku maszynowego staną na wysokości zadania – dosłownie i w przenośni. Podnosząc użytkownika na odpowiednią wysokość roboczą bez żadnych komplikacji i w totalnie bezpieczny sposób. W zależności od tego, jakie prace mają być wykonywane wynajem podnośników w Warszawie obejmuje urządzenia o mniejszym lub większym wysięgu i udźwigu. Zróżnicowana flota pojazdów Liftstar to gwarancja realizacji każdego zadania. Interesuje Cię wynajem podnośnika w Warszawie w atrakcyjnej cenie? Zapraszamy do współpracy.

Do czego jeszcze można wykorzystać oferowane przez nas pod wynajem podnośniki koszowe?

Miejskie przestrzenie coraz częściej zagospodarowane są nie tylko w orientacji poziomej, ale pną się coraz wyżej. Wynajem podnośnika koszowego w Warszawie sprawdzi się nie tylko w branży budowlanej, ale także podczas innych zadań. Oto jeszcze kilka interesujących przykładów ich zastosowań:

 • odśnieżanie dachów
 • strącanie sopli
 • przycinanie drzew
 • pielęgnacja wysokich żywopłotów
 • malowanie elewacji zewnętrznej budynków
 • naprawa lamp ulicznych, balkonów i dachów
 • prowadzenie działań ratowniczych ludzi i zwierząt
 • montaż reklamowych banerów i bilboardów wielkopowierzchniowych

Wynajem podnośników koszowych Liftstar w Warszawie jest bezpieczny, opłacalny i pozbawiony ryzyka. Wysoka jakość usług, jaką zapewniamy to pewność, iż warunki umowy będą dla Państwa w pełni klarowne i na każdym kroku absolutnie zrozumiałe. Zależy nam na uczciwości przedkładanej oferty. Indywidualne podejście do każdego Klienta jest także naszą cechą charakterystyczną, bo wiemy, iż właśnie dzięki temu możemy w pełni i indywidualnie odpowiedzieć na potrzeby zgłaszających się do nas Klientów, których interesuje wynajem podnośników koszowych – wraz z operatorem lub samego pojazdu. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i podmioty z sektora komercyjnego, publicznej i użyteczności publicznej. Jako profesjonalna firma oferująca podnośniki na wynajem w Warszawie zatrudniamy pracowników i techników doświadczonych w obsłudze tego typu urządzeń dźwigowych.

Wynajem podnośników w Warszawie – zawsze na wysokości zadania!

Bezpieczeństwo pracy przy wykorzystaniu naszych podnośników jest bardziej niż pewne. Można je wykorzystywać w różnych miejscach, ale bez względu na to, gdzie będą użyte – zawsze można mieć pewność, iż nie zawiodą i zapewnią sprawną obsługę zadania, do jakiego zostały wynajęte. Przywiązujemy do tego naprawdę wielką wagę – dokładność i rzetelność świadczonych usług jest dla nas najwyższym priorytetem. Gwarantujemy fachowe doradztwo i odpowiedni dobór urządzeń podnośników koszowych.

Samochodowy podnośnik koszowy w Warszawie na wynajem stanowi doskonałą alternatywę dla rusztowania czy drabiny. Maszyny Liftsar to sprawne technicznie i nowoczesne pojazdy, które poradzą sobie z każdym zleceniem. Mamy urządzenia teleskopowe o wysokości roboczej od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów i udźwigu w koszu wynoszącym kilkaset kilogramów. Każde zlecenie jest wykonywane przez doświadczonego operatora. Nasze atrybuty to:

 • L - Lider w branży
 • I - Innowacyjne metody
 • F - Fachowość operatorów
 • T - Terminowość realizacji zadań
 • S - Sprawność działania
 • A - Atrakcyjne ceny
 • R - Rzetelność usług

Powyższe wartości sprawiły, że zaufało nam już wielu podmiotów prywatnych i publicznych - zaufaj i Ty! Potrzebny Ci podnośnik koszowy na wynajem w Warszawie? Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem podnośników koszowych?

W związku z dynamicznym rozwojem Warszawy coraz częściej konieczne jest wykonanie prac na wysokościach – zarówno związanych z pracami budowlanymi, montażowymi, jak i porządkowymi czy serwisowymi. Jednak zakup podnośnika wiąże się ze sporymi kosztami. Należy także pamiętać o późniejszych kosztach eksploatacji, które są niezbędne do utrzymaniu podnośnika w należytym stanie technicznym. Z myślą o klientach, którzy wykonują co jakiś czas prace na wysokościach przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na wynajem podnośników koszowych na terenie Warszawy. Kolejną zaletą wynajmu naszych podnośników koszowych jest to, że nie musisz się martwić o miejsce magazynowania sprzętu i zabezpieczenia go w czasie, gdy go nie potrzebujesz. Dzięki mobilnej konstrukcji, podnośnik w ramach wynajmu w Warszawie dojedzie w każde miejsce. Korzystając z naszej oferty masz zawsze do dyspozycji nowoczesny sprzęt, z którym szybko wykonasz dane zadanie. Wynajem podnośników koszowych pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze!

Jesteś zainteresowany wynajmem podnośników koszowych? Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!

Liftstar – wynajem podnośników koszowych Warszawa

Tel.: 796 334 501

ul. Jagiellońska 47C lok. 18,

03-301 Warszawa

Poniżej znajdziesz także szczegółową prezentację naszej floty podnośników koszowych na wynajem. Jeżeli nie masz pewności, który podnośnik wybrać, chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie.

MERCEDES BISON TKA 26 KSModel podestu ruchomegoBISON TKA 26 KS
PodwozieMERCEDES
Maksymalna wysokość robocza26.0 m
Maksymalny wysięg boczny18.0 m
Kąt obrotu podnośnikanieograniczony
Maksymalny udźwig w koszu280 kg
Kąt obrotu kosza2x 90o
Wymiary kosza1.5 m x 0.9 m x 1.1 m
Sterowanie z koszatak
Zdalne sterowanie pilotemtak
Zasilanie w koszu 230Vtak
Masa własna7490 kg
Wysokość przejazdowa3.30 m
Szerokość przejazdowa2.54 m długość 7.65 m

MERCEDES BISON TKA 35 KSModel podestu ruchomegoBISON TKA 35 KS
PodwozieMAN
Makszmalna wysokość robocza35.0 m
Maksymalny wysięg boczny29.9 m
Kąt obrotu podnośnika500o
Maksymalny udźwig w koszu350 kg
Kąt obrotu kosza2 x 45o
Wymiary kosza8.2 m x 2.0 m x 1.13 m
Sterowanie z koszatak
Zasilanie w koszutak
Masa własna18000 kg
Wysokość przejazdowa3.80 m
Szerokość przejazdowa2.55 m długość 8.20 m

MERCEDES BISON TKA 26 KSModel podestu ruchomegoBISON TKA 26 KS
PodwozieMERCEDES
Maksymalna wysokość robocza26.0 m
Maksymalny wysięg boczny18.0 m
Kąt obrotu podnośnikanieograniczony
Maksymalny udźwig w koszu280 kg
Kąt obrotu kosza2x 90o
Wymiary kosza1.5 m x 0.9 m x 1.1 m
Sterowanie z koszatak
Zdalne sterowanie pilotemtak
Zasilanie w koszu 230Vtak
Masa własna7490 kg
Wysokość przejazdowa3.30 m
Szerokość przejazdowa2.54 m długość 7.65 m

MERCEDES MULTITEL 20 ALUModel podestu ruchomegoPAGLIERO MULTITEL EC 20 ALU/AF
PodwozieMERCEDES 308 CDI
Makszmalna wysokość robocza20.0 m
Maksymalny wysięg boczny9.5 m
Kąt obrotu podnośnika360o
Maksymalny udźwig w koszu200 kg
Kąt obrotu kosza2x 60o
Wymiary kosza1.2 m x 0.7 m x 1.1 m
Sterowanie z koszatak
Zasilanie w koszunie
Masa własna3350 kg
Wysokość przejazdowa2.95 m
Szerokość przejazdowa2.20 m długość 7.10 m

STAR 200 BUMAR P-183Model podestu ruchomegoBUMAR P-183
PodwozieSTAR 200
Makszmalna wysokość robocza18.0 m
Maksymalny wysięg boczny7 m
Kąt obrotu podnośnikanieograniczony
Maksymalny udźwig w koszu300 kg
Kąt obrotu kosza0o
Wymiary kosza1.5 m x 0.8 m x 1.1 m
Sterowanie z koszanie
Zasilanie w koszunie
Masa własna6842 kg
Wysokość przejazdowa3.40 m
Szerokość przejazdowa2.50 m długość 8.10 m