Usługi podnośnikiem koszowym

Wynajem podnośników koszowych to nie wszystko. W odpowiedzi na potrzeby rynku postaraliśmy się o to, by nasza firma mogła realizować na życzenie klienta wyspecjalizowane usługi podnośnikiem koszowym. Dzięki skorzystaniu z takiej usługi można mieć pewność, iż każde zadanie wysokościowe bądź budowlane, w którym wymagana jest funkcjonalność tych urządzeń będzie wykonane:

 •  szybko
 • sprawnie
 •  bezpiecznie

Oferujemy usługi podnośnikami koszowymi o różnych rozmiarach i różnej masie – dopasujemy sprzęt idealnie do charakteru zlecenia, aby wykonanie zadania było zawsze zgodne z oczekiwaniami i zrealizowane w 100%. Podnośniki koszowe jakimi dysponujemy to bardzo wszechstronne i bezawaryjne urządzenia, dające ogromne możliwości.


Oferta wynajmu podnośników koszowych:

 •  podnośnik 18m o 300 kg udźwigu (Star, Bumar P183)
 •  podnośnik 20 m o 200 kg udźwigu (Mercedes Sprinter, Multitel ALU)
 •  podnośnik 26 metrów o 280 kg udźwigu (Mercedes, Bison tka 26)

Dzięki temu, iż są wyposażone w obrotowy kosz wiele prac, które mogłyby się wydawać trudne, albo bądź niemożliwe do wykonania są łatwe do zrealizowania – szczególnie, jeśli ich realizacją zajmuje się właśnie jeden z naszych specjalistów. Co więcej, ramię teleskopowe będące również integralnym elementem każdego podnośnika koszowego, jakim dysponujemy także przyczynia się do sprawności realizacji zleceń i naprawdę w dużym stopniu ułatwia pracę na wysokościach, nawet jeśli musi być ona zrealizowana w wąskich przestrzeniach między drzewami, budynkami czy innymi obiektami.


Podnośniki koszowe – z wszystkim sobie poradzimy!


Usługi przez nas wykonywane za pomocą podnośników koszowych są bardzo różnorodne, bowiem nade wszystko zależy nam na tym, by żadnego Klienta nie zostawić bez profesjonalnego wsparcia. Mogą Państwo zgłosić się do nas w przypadku konieczności wykonania następujących usług związanych z użyciem możliwości podnośników koszowych:


 •  montaż i konserwacja reklam, billboardów, plakatów,
 • ocieplanie budynków i obiektów przemysłowych,
 •  konserwacja oświetlenia zewnętrznego,
 • różnego rodzaju prace blacharsko-dekarskie,
 •  malowanie, mycie okien i nowoczesnych elewacji,
 •  montaż wentylacji i instalacji elenktycznych,
 •  prace filmowe bądź fotograficzne,
 •  konserwacja zabytków i obiektów historycznych,
 •  przycinanie drzew, wycinka i usuwanie zagrożeń,
 •  montaż i konserwacja hal,
 • montaż i konserwacja konstrukcji stalowych i aluminiowych,
 •  wiele innych.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nasze usługi podnośnikiem koszowym?


Warto wybrać naszą firmę, bo mamy doświadczenie. Właściwie na tym argumencie moglibyśmy skończyć, gdyż jeśli chodzi o prace na wysokości to dobry sprzęt i doświadczenie są najważniejsze, ale warto też dodać, iż przystępne ceny są naszym kolejnym wyróżnikiem i duży park pojazdów, pośród których nie będziemy mieć problemu z doborem podnośnika idealnie odpowiadającego na aktualne potrzeby i charakterystyką zadania, jakie zostanie nam zlecone.

Co więcej, zapewniamy o idealnym stanie technicznym pojazdów i pełnych kompetencjach naszych pracowników. To wszystko składa się na jedną wielką całość, która powinna każdego z Państwa przekonać do tego, by już w tym momencie napisać do nas bądź zadzwonić w celu omówienia szczegółów planowanego zadania. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, umiejętności i podnośników!

Usługi podnośnikiem koszowym na terenie Warszawy


Na terenie tak rozwijających się miast, jak Warszawa użycie podnośnika koszowego bywa najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem na wykonanie różnego rodzaju prac. Jednak obsługa podnośników koszowych wymaga specjalnych uprawnień wydawanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Można je zdobyć dzięki specjalnym kursom, zakończonych egzaminem.
Jeżeli potrzebujecie skorzystać z podnośnika koszowego doraźnie, sporadycznie wówczas znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania specjalistom. Z myślą o klientach prywatnych, a także o firmach, które na co dzień nie używają w swojej działalności podnośników stworzyliśmy ofertę usług podnośnikiem koszowym. Dzięki wyspecjalizowanej i doświadczonej kadrze pracowników, którzy posiadają odpowiednie szkolenia, wszelkie prace, jakie zlecicie zostaną wykonane szybko, precyzyjnie i bezpiecznie.
Dysponujemy bogato wyposażoną flotą podnośników koszowych. Opisz nam prace, które trzeba wykonać, a my dobierzemy odpowiedni pojazd, którego specyfika pozwoli najlepiej wykonać zlecenie. Oferowane usługi podnośnikiem koszowym pozwolę Tobie i Twojej firmie zaoszczędzić czas i pieniądze. Dlaczego warto wybrać ofertę naszej firmy? Od lat działamy na terenie Warszawy, a powierzone nam zadania wykonujemy rzetelnie. Jesteśmy terminowi - korzystając z naszych usług podnośnikiem koszowym możesz być pewien, że bez żadnych opóźnień wywiążemy się ze swoich obowiązków. Dzięki temu unikniesz przestoju w działaniu firmy, lub ewentualnych kosztów, na które mogłoby Cię narazić nieterminowe wykonanie prac. Naszym atutem jest nie tylko doświadczenie, terminowość i wysokiej kalsy podnośniki, ale także atrakcyjne warunki umowy. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy ofertę do potrzeb naszych klientów. Potrzebujesz jednorazowo skorzystać z usług podnośnikiem? A może chcesz korzystać z naszych usług systematycznie? Zapraszamy do kontaktu, a dopasujemy najlepszą ofertę i dostosujemy warunki umowy.